Úvod » PASTY, GÉLY a ŽIVICE » Slonovinová živica - 2x20 ml


        

Slonovinová živica - 2x20 ml

akcia


0x
skladom

 

Transparentná história cien
Skladom: 0 ks
Číslo produktu: SZ0081
naša cena:
4,90 € (Nie sme platcami DPH)

Slonovinová syntetická odlievacia živica je ideálna na výrobu drobných dekoratívnych predmetov, ktoré oživia vaše drevené produkty a nábytok, polystyrénové gule, scrapbook, maliarske plátno a množstvo iných predmetov. Výrobky pripomínajú slonovinu, a preto sú skvelé aj na výrobu šperkov. Živicu je možné dofarbiť špeciálnym alkoholovým roztokom - Dye Solution, alkoholovými atramentami Media Ink alebo priamo primiešaním pigmentových efektových práškov k slonovinovej živici. 
Balenie obsahuje: ochranné rukavice, 2x odmerka, odmerková lyžička, živicový komponent A, živicový komponent B, návod na použitie.
Návod na použitie: Pomocou odmeriek si vymerajte presný objem komponentov A a B a v malej nádobke ich dobre premiešajte. Zmes vlejte do pružnej odlievacej formy (ideálne silikónovej) a nechajte vyschnúť. Po 30 minútách je odliatok tuhý, no ešte stále tvarovateľný, rezateľný,  čo umožuje priložiť ho aj na oblé tvary dekorovaného povrchu. Po dvoch hodinách odliatok úplne stvrdne a môžete ho brúsiť. 


UPOZORNENIE: Môže spôsobiť podráždenie pokožky, preto odporúčame použiť ochranné rukavice. 

MDhmM